יום רביעי, 15 ביולי 2020, כ"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

מטולה בצפונט

כתבות על הנעשה במושבה מטולה

הנשיא בהרמת כוסית עם חיילי צה"ל במטולה

נשיא המדינה, רובי ריבלין, התפנה מכאב הראש של הרכבת הקואליציה והצפין עד מטולה, כדי להרים כוסית לכבוד השנה החדשה עם חיילי צה"ל

פורסם בתאריך:


קשה לזכור סיטואציה שבה נשיא המדינה נדרש למשימה כה קשה ומורכבת, ניסיון לגשר על פני עמדות שונות כדי להביא להקמת קואליציה עם שתי המפלגות הגדולות. זה מה שמונח כיום על הכף, והנשיא, רובי ריבלין, עושה מאמצים בניסיון להגשים את מה שרוב הציבור בארץ מייחל לו.

במקביל הנשיא ריבלין לא שוכח את שאר משימותיו, ובהם עידוד חיילי צה"ל העומדים על משמרתם. לשם כך הצפין הנשיא עד לקצה הצפוני של מדינת ישראל, וביקר במוצב השוכן בפאתי המושבה מטולה, סמוך מאוד לגבול עם לבנון.

הנשיא נפגש עם הלוחמים והמפקדים, וגם עם ראש המועצה המקומית מטולה, דוד אזולאי. במהלך הביקור הביע הנשיא את תקוותו שהמהלך של הקמת ממשלת אחדות אכן יצלח.  הנשיא הודה ואיחל לחיילי ולמפקדי צה"ל שנה טובה וחג שמח.

בעקבות הביקור אמר אזולאי: " בניינו לבין צה"ל אין מחלוקות ולא צריך ליצור אחדות, כי היא קיימת לאורך שנים. אני מאחל לכל לוחמי ולוחמות צה"ל, מפקדיהם ושאר כוחות הביטחון חג שמח ושנה טובה ושנזכה בשנה הבאה עלינו לטובה לעוד שנה של ביטחון ושקט בגבולותינו.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: