יום שבת, 30 במאי 2020, ז' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

מטולה בצפונט

כתבות על הנעשה במושבה מטולה

פסטיבל דו גלגלי בקצה הצפוני

בסוף השבוע הקרוב יתקיים במטולה פסטיבל אופנועים, אליו יגיעו אופנוענים מכל רחבי הארץ. את הפסטיבל יזם ניר זמיר, אופנוען ותיק ממטולה, והוא מופק על ידי המועצה המקומית והמתנ"ס

פורסם בתאריך:


זו הולכת להיות חגיגה אמיתית לכל חובבי האופנועים. בסוף השבוע הזה, ימים חמישי, שישי ושבת, (16-17-18.5,2019).יתקיים פסטיבל אופנועים במטולה. לפסטיבל צפויים להגיע אופנוענים מכל רחבי הארץ. אפילו מאילת אמורים להגיע 15 רוכבים, שיעשו את הדרך על שני גלגלים מהקצה הדרומי של המדינה ועד לקצה הצפוני.

הפסטיבל יכלול מגוון רחב של פעילויות, מופעי מוסיקה, מסיבת ריקודים, וסיורים רגליים במטולה וסביבתה. גולת הכותרת של הפסטיבל תהיה תחרות אופנועי הונדה גולדווינג שתתקיים ביום שישי בשעה 11:00

 

אופנוע גולדווינג, למי שלא מכיר, הוא ספינת הדגל הדו-גלגלית של חברת הונדה. זהו אופנוע תיור ענקי, עם מנוע בנפח 1,832 סמ"ק שמייצר 117 כוחות סוס, ומחירו כ-250 אלף שקלים.

בעלי האופנועים הללו שיגיעו לפסטיבל, יתחרו ביניהם של מיהו  אופנוע הגולדווינג הנוצץ,המושקע והמטופח ביותר.

הרעיון לקיום הפסטיבל הוא של ניר זמיר, תושב מטולה וחובב אופנועים בזכות עצמו. "ישנם לא מעט חבורות של חובבי אופנועים שרוכבים צפונה ומגיעים גם למטולה", מספר זמיר.  "אני מצטרף אליהם מעת לעת ומדריך אותם בסיורים בסביבה.

"חשבתי לכן, שאם כבר הפכנו למוקד עליה לרגל של אופנוענים מכל רחבי הארץ, למה לא לארגן אירוע אטרקטיבי ומושקע עבורם. פניתי לראש המועצה, דוד אזולאי, והוא, לשמחתי, הרים את הכפפה".

דוד אזולאי מתאר את הדברים מנקודת מבטו ואומר: "ניר פנה אלי, ואמר לי, 'בוא נרים אירוע אופנועים, משהו מושך, ייחודי שעוד לא קיים בישראל. אני פתוח לרעיונות כאלה, שיש בהם דמיון ויצירה, אהבתי את הרעיון והתלהבתי. זהו אירוע שמשתלב במספר רב של מסעות ופסטיבלים בארץ ובעולם, ועכשיו גם במושבה בקצה האצבע – מטולה".

במהלך הפסטיבל ייסגר הרחוב הראשי, רח' הראשונים' לתנועת כלי רכב, וכדאי לעיין בהודעת המועצה המקומית לגבי שעות הסגירה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
שאפו לניר זמיר
avner019@gmail.com | 11:40   19.05.19