יום חמישי, 06 באוגוסט 2020, ט"ז אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

אנא-גל בקצב הבוסה נובה

חברת טכנולוגיית המידע Anagal, מבית 'החברה לפיתוח הגליל', חתמה על רכישת, פתרונות תוכנה של חברת BOSaNOVA בישראל מבית 'קסורקום'. זו הרכישה השנייה של חברת Anagal , ההולכת ומתרחבת.

פורסם בתאריך:


יש הייטק בגליל העליון, ואחת החברות המובילות בו היא חברת Anagal שביצעה תוך פחות משנתיים שתי רכישות משמעותיות שמשדרגות ומרחיבות את היצע השירותים הממוחשבים מתוצרתה

הרכישה הראשונה של חברת  Anagal, התקיימה בשנה שעברה, אז רכשה את חברת,Kimaia   מהמובילות בישראל בתחום פיתוח אפליקציות מובייל ויישומי Web ארגונייםKimaia .  היוותה נדבך נוסף במהפכה של החברה, והתמזגה בתוך החברה כיחידה עצמאית והמשך פעילות מול לקוחות גדולים כמו בנק אופק, חברת STENLY וכד'.

הרכישה השנייה כעת, הינה נדבך עסקי נוסף, וכלי מהותי עבור לקוחות החברה, בפעילות השירות והתמיכה ל-Anagal . פתרונות התוכנה של BOSaNOVA מספקים סביבת עבודה מתקדמת בין סביבות שרתי IBM POWER  לסביבות Microsoft

בין משתמשי BOSaNOVA נמנים בנקים, חברות ביטוח, רשתות קמעונאות גדולות וכן מפעלים וגופי סחר. שתי העסקות האחרונות של חברת Anagal נאמדות בשווי של מיליוני שקלים.

ארז מזוז, סמנכ"ל שיווק ומכירות Anagal  אומר: "רכישת פעילות BOSaNOVA מאפשרת ל-Anagal להרחיב את פעילותה  בעולמות ה-main frame בהם היא פועלת כיום ומתחברת באופן ישיר לאסטרטגיה של החברה להתרחב ולהעמיק את הפעילות בשוק האנטרפרייז ולהציע את מגוון השירותים שמספקת Anagal כיום בתחום המחשוב הארגוני גם ללקוחות אלו".

חברת טכנולוגית המידע Anagal צמחה בפריפריה הצפונית בתוך חמש שנים ומעשרים עובדים כבר מעסיקה כיום מעל 100 עובדים וכעת מגייסת עובדים נוספים בתחומי פיתוח תוכנה, ניהול פרויקטים בתחומי ה BI והפריוריטי. זהו גידול חסר תקדים בשוק הישראלי, בעיקר כשמדובר בחברת טכנולוגיה הממוקמת בפריפריה הרחוקה, סמוך לקריית שמונה.

קבוצת Anagal מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים ופתרונות טכנולוגיים ,תוך פיתוח הטמעה ויישום הפתרונות, בשילוב הבנה עסקית מעמיקה לצרכים העסקיים של כל לקוח. הקבוצה פועלת באמצעות חמש חטיבות עיקריות: חטיבת הייעוץ-אלטרנטיבה, חטיבת הפרויקטים והיישום, חטיבת המובייל, חטיבת פיתוח התוכנה וחטיבת התשתיות.

בין לקוחות החברה: משרדי ממשלה, רשות שדות התעופה, מועצה אזורית הגליל העליון ועוד.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: