יום שלישי, 25 בפברואר 2020, ל' שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

בזכות השבב, הכלב בובי הושב לבעליו

מטיילים ששהו בקמפינג באתר השייט "אינדיפארק" מצאו כלב ש"אימץ" אותם. הם לקחו אותו למרפאה של הווטרינר, ד"ר גיל שביט, ביסוד המעלה, ובזכות השבב האלקטרוני שהושתל מתחת עורו של הכלב, הצליח ד"ר שביט לאתר את בעלי הכלב

פורסם בתאריך:


בתמונה: ד"ר גיל שביט הוטרינר, ענת בסני, אריאלה ובעלה והילדות אניסה ונושה והכלב בובי

ביומו האחרון של החג התקשרה ענת בסני לווטרינר ד"ר גיל שביט מיסוד המעלה וסיפרה, כי היא נופשת עם חבורת משפחות בקמפינג באתר השייט "אינדי פארק" על גדות הירדן סמוך ליסוד המעלה ואיתם נמצא כלב ידידותי ש"אימץ" אותם וכבר יומיים צמוד לקבוצה.

ענת אמרה, כי הכלב לא מש מהם, גם כאשר בילו בשייט סירות פדלים, שחה הכלב אחריהם ולבסוף העלו אותו על הסירה וכמובן האכילו, הישקו ושיחקו אתו. ענת ציינה, כי ציפו שהבעלים של הכלב יגיע לחפשו, אך הם סיימו החופשה ואיש לא הגיע.

שיט באינדיפארק, צילום: רונן טופלברג

הווטרינר, ד"ר גיל שביט, הזמין אותם מיד למרפאה לבדוק אם יש לכלב שבב ולאתר הבעלים. למרפאה הגיעה ענת עם אניסה ונושה, הבנות של חברתה, שנקשרו מאוד לכלב וביקשו ללוות אותו למרפאה.

ד"ר שביט מצא את השבב, מכאן עשה ניסיונות ארוכים לבדוק מי הם הבעלים וכן לאתר את מספר הטלפון הנייד שלהם. לבסוף מצא הווטרינר, כי הכלב שייך למשפחה מקיבוץ עמיר ואיתר את מספר הטלפון באמצעות תכנה מיוחדת.

הוא התקשר אל הבעלים, אריאלה אליק, וכאשר הוא בישר לה על כך שהכלב נמצא, היא פרצה בבכי ואמרה, כי כבר יומיים היא ובעלה מחפשים את הכלב בובי. אריאלה סיפרה שהכלב השני שלהם, לא אוכל ולא שותה כבר יומיים מדיכאון על העלמו של בובי.

היא הוסיפה, כי הם בדיוק נמצאים בחיפושים ליד יסוד המעלה, באזור שבו הכלב הלך להם לאיבוד.  אריאלה ובעלה הגיעו מיד הגיעו למרפאה. הפגישה בין כולם הייתה מרגשת. הילדות אניסה ונושה נעצבו להיפרד מבובי, אבל שמחו ששב לבעליו.

אריאלה ברכה את הווטרינר ד"ר שביט, שסרב לקבל תשלום, על העבודה והזמן שהקדיש למציאת הבעלים בחג. היא חיבקה את ענת והבנות ומיד הזמינה אותן ואת משפחתן לנפוש בביתה בקיבוץ עמיר, כהכרת תודה על כל המאמץ לאתרה. ד"ר גיל שביט ציין, כי סיפור זה מוכיח עד כמה חשוב לשים שבב לכלבים, כך שניתן יהיה לאתרם כאשר הם הולכים לאיבוד ולהשיבם לבעליהם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: