יום חמישי, 06 באוגוסט 2020, ט"ז אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

האם היה פה מארב מתוכנן?

שוטרים שהוזעקו לכפר טובא-זנגריה בעקבות דיווח על ירי, הותקפו על ידי תושבים מקומיים. במשטרה לא הצליחו לוודא, שאכן היה ירי, אך בעקבות התקרית נעצרו 7 חשודים בתקיפה.

פורסם בתאריך:


אתמול בשעות אחר הצהריים, התקבל במוקד המשטרה דיווח מהכפר טובא-זנגריה על קולות ירי שנשמעו בכפר. שוטרים הוזעקו למקום, וכשהם היו בתוך הכפר, הם זיהו שני חשודים רעולי פנים. השוטרים החלו במרדף רגלי אחר החשודים והצליחו לעצור את אחד מהם. השני הצליח להימלט.

לאותו חשוד שנתפס לא היה נשק, ולגבי החשוד שנמלט, במשטרה לא יודעים לפי שעה אם הוא היה חמוש. לכן במשטרה גם לא יכולים לומר האם הירי שעליו דווח, קשור לאותו חשוד, ולא מוציאים מכלל אפשרות שהדיווח על הירי היה דיווח שוא.

השוטרים נשארו עם חשוד אחד, ואז כשהם אזקו אותו והסירו את כיסוי הפנים שהוא עטה על עצמו, הם הותקפו לפתע בידי תושבים מקומיים, שזרקו עליהם , אבנים, קרשים, כיסאות , מכל הבא ליד

השוטרים, שנמצאו בעמדת נחיתות, הזעיקו כוח תגבור, ובכוח המתוגבר הצליחו לעצור כמה חשודים, ואז שוב החלה מתקפה עליהם. בסופו של דבר הצליחו השוטרים לנטרל את המתקפה ולעצור עוד חשודים. בסך הכל נעצרו 7 אנשים, וצפויים מעצרים נוספים.

הסיפור הזה, על פי התפתחות העניינים, מעלה חשד שהיה פה מארב מתוכנן. מישהו מדווח על ירי, שוטרים מוזעקים למקום, וכאילו בפוקס מזהים שני תושבים רעולי פנים. איך שהם עוצרים אחד מהם, מיד מתחילה מתקפה עליהם. 

למשטרה עכשיו יש משימה לנסות לפצח את המקרה הזה ולגלות האם היה זה צירוף מקרים, או שהיתה פה יד מכוונת.

תקיפת שוטרים היא עניין חמור מאוד, וזה חמור שבעתיים אם היה פה מהלך מתוכנן, ולא רק כמה חמומי מוח שאיבדו שליטה. בהודעת המשטרה נאמר: משטרת ישראל תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה כנגד גילויי אלימות, ותפעל לאתר את אותם עבריינים ולהביאם לדין".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: