יום שבת, 08 באוגוסט 2020, י"ח אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

היורים נלכדו מסתתרים ביער

שוטרי משטרת ישראל עצרו שני חשודים שביצעו ירי לעבר בית ביישוב ביריה מנשק אוטומטי מסוג קלצ'ניקוב. עם תום ניהול החקירה בעניינים הוגשו כנגדם כ"א ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

פורסם בתאריך:


בתאריך 22.12.19 לפנות בוקר התקבל אירוע במוקד 100 של המשטרה אודות ירי לעבר בית ביישוב ביריה. עם קבלת האירוע שוטרי משטרת בכוחות גדולים הוזעקו למקום.

עם פתיחת החקירה נאספו ממצאים בזירת האירוע לפיהם הוברר כי הירי בוצע ע"י שני חשודים אשר נמלטו מהמקום כשהם רכובים על אופנוע. כוחות גדולים פתחו בסריקות נרחבות אשר הובילו לאיתורם ומעצרם של שני חשודים באירוע כשהם מסתתרים ביער.

מחקירת האירוע עלה כי שני הנאשמים (19,טירת הכרמל, 25,טבריה) הגיעו בסמוך לביתו של המתלונן בביריה בסמוך לשעה 03:00 כשהם רכובים על אופנוע וחמושים ברובה סער מסוג קלצ'ניקוב. אחד הנאשמים ירד מהאופנוע וביצע ירי לעבר דלת ביתו של המתלונן בעוד הנאשם בשני ממתין לו על האופנוע ובסיום הירי נמלטו שניהם מהמקום.

מעצר הנאשמים הוארך מעת לעת בבית המשפט ובשבוע החולף עם תום מלאכת איסוף הראיות הוגשו כנגדם כתב אישום בעבירות של נשיאת והובלת נשק, ביצוע ירי והיזק לרכוש במזיד, כמו כן בקשה למעצר עד תום ההליכים בבית משפט המחוזי בנצרת.

משטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד תופעת השימוש בנשק הלא חוקי תוך שימוש במיטב האמצעים העומדים לרשותה על מנת למצות את הדין עם העבריינים ולהרחיקם מהחברה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: