יום שבת, 26 בספטמבר 2020, ח' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

היתה או לא היתה פריצה?

בשכונת בימת תל חי נפצעה ילדה שקפצה מחלון בגובה שניים וחצי מטר, ודווח בתקשורת שהיא עשתה זאת משום שפורצים נכנסו לדירה. במשטרה אמרו שלא היתה פריצה, והילדה נבהלה מרעש חריג כלשהו. קרוב משפחה של הילדה, שהוזעק למקום מיד לאחר המקרה, טוען שגרסת המשטרה אינה נכונה.

פורסם בתאריך:


לפני יומיים התפרסמה ידיעה באחד מכלי התקשורת בקרית שמונה, על פציעה של ילדה שקפצה מחלון בשכונת בימת תל חי. בדיווח נאמר שפורצים חדרו לבית בשכונת בימת תל חי, כשבבית היתה באותו זמן ילדה שמתגוררת באותו בית. הילדה, כך דווח, נבהלה מכניסתם של הפורצים לדירה, וקפצה מהחלון מגובה שניים וחצי מטר. על פי הדיווח היא נפצעה כתוצאה מהנפילה, וצוין שהמשטרה הוזעקה למקום.

 

מה שהיה תמוה בסיפור הזה הוא שהמשטרה לא פרסמה שום דיווח על המקרה הזה. אם אכן היו פורצים, הרי שמדובר באירוע פלילי חמור, שגם הביא בעקיפין לפציעה, ובמקרים כאלה המשטרה בדרך כלל מפרסמת הודעה לעיתונות.

כדי לאמת את הסיפור נעשתה פניה מטעם "צפונט" למשטרה ודובר המחוז ענה בתגובה:. "לא היה אירוע פריצה, נבדק לעומק, הילדה שמעה רעשים וקפצה".

אבל יש מי שחולק על עמדת המשטרה. באותו יום שאירע המקרה, הוריה של הילדה היו בחופשה באילת, ומיד לאחר האירוע הוזעק דוד של אותה ילדה למקום.

לטענתו הוא ביקש מהשוטרים שהיו במקום להזמין ניידת זיהוי פלילי, כדי לאסוף טביעות אצבעות או כל ממצא אחר, אך השוטרים אמרו לו שאין צורך.  הדוד גם עדכן שהילדה אמנם שוחררה מבית החולים, אך עקב החבלה היא עדיין נעזרת בכיסא גלגלים.

לאור הדברים האלה עולה השאלה איזו גרסה נכונה, זו של המשטרה או זו של הדוד. תשובה ברורה לכך עדיין אין, אך מערכת "צפונט" תמשיך לבדוק את העניין, ואם יהיו ממצאים חדשים, הם יתפרסמו. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: