יום חמישי, 06 באוגוסט 2020, ט"ז אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

גנב כרטיסי אשראי מתיקים של נשים במתנ"ס

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד תושב קרית שמונה שגנב כרטיסי אשראי וכסף מתיקים של נשים

פורסם בתאריך:


שוטרי משטרת ישראל  עצרו תושב קרית שמונה, אשר גנב כרטיס חיוב וכסף מתיקים של נשים במתנ"ס ובמרכז לבריאות הנפש והיום הוגש כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים על ידי לשכת התביעות של משטרת ישראל.

לפני כשבועיים (27/1) תושבת קריית שמונה הגיעה לתחנת המשטרה ודיווחה, כי בזמן ששהתה במקום עבודתה, מתנ"ס קרית שמונה, נגנב מתיקה כרטיס האשראי שלה ושל בעלה. עוד סיפרה האישה, כי בוצעו חיובים באמצעות כרטיס האשראי.

עם קבלת התלונה פתחו החוקרים בחקירה לאיתור הנאשם במעשה, ותוך זמן קצר הגיעו אל החשוד לאחר שכבר סיים את קניותיו , כשברשותו רכוש רב שנרכש באמצעות כרטיס האשראי הגנוב, סיגריות, שתייה, טלפון נייד, שעונים, בשמים ומוצרים נוספים.

פריטים שנמצאו אצל הנאשם

מהחקירה עלה,  כי החשוד ביצע 10 רכישות שונות באותו היום, שגנב את כרטיס האשראי בסך כולל של כ-4,000 ש"ח וניסה לבצע שתי רכישות נוספות, אך אלו סורבו.

עוד במהלך החקירה עלה, כי החשוד ביצע עבירה דומה בחודש אוגוסט. החשוד הגיע למרכז בריאות הנפש בקרית שמונה וגנב מתיקה של עובדת הנקיון 100 שח וחפיסת סיגריות.

החשוד (38, קרית שמונה) נעצר, נחקר ובהתאם להתפתחויות בחקירה הוארך מעצרו לבקשת המשטרה על ידי בית משפט השלום בקרית שמונה.

היום (11/2) לאחר חקירה מקצועית הועבר חומר החקירה ללשכת התביעות במשטרת ישראל, אשר בחנה את הראיות והגישה כנגד הנאשם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של גניבה, הונאה ונסיון הונאה בכרטיס חיוב.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: