יום רביעי, 01 באפריל 2020, ז' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

הסנטרל פארק של קרית שמונה

השקעה בסך 400 אלף ₪ אושרה על ידי קק"ל שיושקעו בשדרוגו של פארק הזהב בקרית שמונה

פורסם בתאריך:


פארק הזהב בקרית שמונה הוא פנינת נוף בליבה של העיר, אבל במצבו הנוכחי הוא רחוק מאוד ממיצוי הפוטציאל הקיים בו. עכשיו זה הולך להשתנות.

בעיריית קרית שמונה התבשרו שהקרן הקיימת לישראל אישרה את המימון לתוכנית הפיתוח של הפארק בסך 400 אלף שקלים. העירייה פרסמה מכרז להקמת הפארק, ולאחר שייבחר הקבלן הזוכה, אפשר יהיה להתחיל בעבודות.

החברה הכלכלית של העירייה תנהל את הפרויקט. הבניה תכלול הכנת תשתית לתאורה , מתקני משחק וריהוט חוץ , מפרס צל כולל יסודות , עמודים , דשא סינטטי , ספסלים , אריחי בטון , ברזיה , מתקן קפיצה , מתקני נדנדות , עבודות גידור , מעקות בטיחות , מעקות הולכה, שערים ועוד.

המודל לפיתוח הגן הוא הפארק האורבאני - מרכיב חשוב בפיתוחן של ערים. פארקים אורבנאניים מספקים אתרי בילוי קרוב לבית ומאפשרים מנוחה ומרגוע לתושבים. גן קק"ל ישפר את איכות החיים של תושבי המקום ומספק מרחב ירוק ונעים שילדים ומבוגרים יכולים ליהנות בו יחדיו בחיבור לטבע.

כאמור הפרויקט נמצא בשלב של סגירת מכרז והחלטה על קבלן מבצע. ראש העיר אביחי שטרן ברך את ראשי הקק"ל הודה להם על שיתוף הפעולה עם העירייה והביע את ביטחונו כי פרויקט זה יצא לדרך בקרוב . "זה מסוג הפרויקטים שכולם מרוויחים ממנו משום שהוא לטובת זמן איכות ופנאי לתושבים והעמקת הקשר של קק"ל והקהילה." אמר שטרן.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: