יום רביעי, 05 באוגוסט 2020, ט"ו אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

השינוי בצומת יכול להיות מסוכן

בצומת הרחובות "הבנים" ו-"השופטים" בקרית שמונה התבצעו עבודות תשתית, שהפכו את הגישה למתחם חנויות סמוך למסוכנת

פורסם בתאריך:


לאחרונה בוצעו עבודות תשתית בצומת הרחובות "הבנים" ו-"השופטים" בקרית שמונה. חלק מהעבודות כללו גם החלפה של המדרכה ברח' הבנים ממש סמוך לצומת. במדרכה הישנה, לפני השיפוץ, היה מיפתח (הנמכה של המדרכה) שאיפשר כניסה של כלי רכב להיכנס למתחם חנויות סמוך.

באותו מתחם חנויות אין אפשרות להסתובב עם רכב. יש שתי אפשרויות, או להיכנס בנסיעה קדימה ולצאת ברוורס, או להיכנס ברוורס ולצאת בנסיעה קדימה. המיפתח הישן היה רחב מספיק כדי לבצע את התמרון, אבל המיפתח החדש אינו רחב דיו, ומאלץ את הנהגים לבצע את התמרון ממש על הצומת.

אחד מבעלי העסקים במתחם החנויות הזה אומר: "השינוי שעשו ממש מסוכן, לפני כן המיפתח היה ברוחב 6-7 מטר, וזה איפשר לצאת בחצי פרסה. עכשיו השאירו מיפתח מצומצם בהרבה, ואני נאלץ לעשות את התמרון הזה ממש על התמרור עצור, וגם עובר לנתיב הנגדי.

"דיברתי שם עם הקבלן, ומתברר שרוצים גם להוסיף שם אי תנועה, כך שכדי לתמרן אני אאלץ לעלות עליו. אמרו לי בעירייה שהם שכרו מומחה לבטיחות כבישים, וזה מה שהוא המליץ לעשות. אני מבין ששוכרים מומחה לצורך העניין, אבל אם רואים שהוא ממליץ על משהו לא הגיוני, צריך לעשות חושבים, ואולי למצוא מומחה אחר".

מעיריית קרית שמונה נמסר בתגובה: "העבודה ברח' הבנים עדיין בביצוע. במסגרת העבודה המתבצעת ינתן מרחב תמרון וכניסה לרכבים למתחם המסחרי, ויוסדר באופן נוח ובטיחותי". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: