יום שישי, 13 בדצמבר 2019, ט"ו כסלו ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

והעיר קרית שמונה צהלה ושמחה

האיומים של נסראללה לא מנעו מתושבי קרית שמונה לצאת בהמוניהם ולהשתתף באירוע השיא של חגיגות ה-70 לייסודה של קרית שמונה. ראש העיר, אביחי שטרן, יכול לסמן לעצמו וי על ארגון וביצוע מוצלח של החגיגות

פורסם בתאריך:


קרית שמונה חוגגת 70 שנים להיווסדה, ובעירייה עשו מאמץ גדול לציין זאת בסדרה של אירועים שזכו לשם "פסטיבל יוצאים בחוץ". אירוע השיא היה אתמול בערב במופע חגיגי שהתקיים בנוכחות קהל רב של תושבי העיר. 

החגיגות האלה זכו גם לסיקור בתקשורת הארצית שהתעניינה בכך בעיקר בגלל ההיבט הביטחוני. בעקבות התקיפה של רחפנים בלב ביירות שיוחסה לישראל, והאיומים של נסראללה על כך שתהיה תגובה למתקפה הזו.

הרגישות וההתעניינות של התקשורת הארצית קשורה גם למה שקורה בדרום.מופע שהתקיים תחת כיפת השמיים בשדרות שובש בעקבות ירי רקטות מהרצועה ויירוט של כיפת ברזל. הפאניקה שאחזה בקהל, שנאלץ להימלט למרחבים מוגנים, המחישה כיצד אירוע ביטחוני יכול לשבש לחלוטין מופע בו יש קהל גדול.

ראש העיר, אביחי שטרן, השתדל מאוד  לשדר רוגע ושליטה במצב, ואמר בהקשר הזה: "אני חושב שקצת התבלבלנו, מי שצריך לפחד זה נסראללה שנמצא בבונקר. האזור תמיד על סף התלקחות, ואם זה מה שישפיע עלינו, אז לא נוכל להתקיים כאן ובטח שלא לחגוג".

בסופו של דבר המופע התקיים ללא שום הפרעות, והשמחה היתה גדולה. שטרן יכול להרגיש סיפוק שהכל עבר בשלום, ולא רק בהיבט הביטחוני. חגיגות השבעים הם גם מבחן עבורו מבחינה אירגונית. זה לא היה רק המופע של אתמול, אלא סדרה של אירועים שהתקיימו במהלך הקיץ, בהיקף ובאיכות שלא היה בקרית שמונה עד כה.

ראש העיר משתדל בכל הזדמנות להדגיש שקרית שמונה נכנסה לעידן חדש, או בלשונו "הסיפור החדש של קרית שמונה".  כך הוא אמר גם לתושבי העיר שבאו לחגוג: "פסטיבל 'יוצאים בחוץ' הוא חלק מהסיפור החדש של קריית שמונה - אירוע השיא של קיץ 2019, שמבהיר לכולנו לאן העיר המדהימה שלנו מתקדמת".

במרכז הערב היו שתי דמויות מרכזיות, הזמרת עדן בן זקן, ועו"ד אבי חימי. שניהם נולדו וגדלו בקרית שמונה. הם כבר אינם מתגוררים בעיר, אבל הצליחו מאוד, כל אחד בתחומו. בן זקן נבחרה לזמרת השנה לשנת 2018, וזה היה מתבקש לבחור בה כאמנית המובילה של הערב.

עו"ד אבי חימי, שקיבל אתמול בערב את תואר יקיר העיר, נבחר השנה לתפקיד יו"ר לשכת עורכי הדין. בהודעה מטעם העירייה נאמר:  עו"ד חימי משמש דוגמא ומופת לילדי קריית שמונה והצלחתו תורמת תרומה משמעותית להעלאת קרנה של קריית שמונה ומוסיפה כבוד וגאווה למשפחת קריית שמונה. בכל מקום בו הוא נמצא הוא גאה לומר שנולד ולמד בקריית שמונה.מסייע רבות לתושבי העיר שזקוקים לעזרה, משמש אוזן קשבת ופותר בעיות לתושבים רבים שזקוקים לסיוע, הכוונה ועצה טובה".

צילומים: דוברות עיריית קרית שמונה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
תודה רבה לכל המארגנים
נתן | 07:40   30.08.19