יום שישי, 28 בפברואר 2020, ג' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

יודעים לאכוף

יחידת האכיפה העירונית של קרית שמונה זכתה השבוע ולציון גבוה בביקורת שנערכה על ידי משטרת ישראל והמשרד לביטחון פנים.

פורסם בתאריך:


בסוף חודש דצמבר 2019 בוצעה בקרה מתוכננת במערך האכיפה העירוני של קריית שמונה, כחלק מתכנית הבקרות השנתית של מדור שיטור עירוני ורגלי, אגף השיטור ומנהלת מערכי אכיפה במשרד לביטחון פנים.

הבקרה הינה משותפת למשרד לביטחון פנים  ולמדור שיטור עירוני במנהלת מערכי אכיפה במשרד לבט"פ. לאחר שסרקו את פעילות היחידה העניקו לה המבקרים את הציון 92.7%!!!

יחידת האכיפה העירונית בפעילות עם בני נוער

מנהל תחום מעקב ובקרה מערכי אכיפה עירוניים במשרד לביטחון פנים ליאור מזרחי, התייחס לממצאים ואמר: "ממצאי הבקרה מעידים כי שוטרי ופקחי היחידה פועלים בשיתוף פעולה מלא ומהווים כח 'מגיב ראשוני' לרוב האירועים בעיר המתקבלים ע"י המוקד המשטרתי והעירוני .

"ניכר כי קיימת תחושת שייכות רבה ליחידה ומתקיימים שיתופי פעולה מבורכים בין תחנת המשטרה והעירייה וכן בין מנהלת תוכנית הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול בעירייה לבין פיקוד היחידה  הבאים לידי ביטוי בהישגים ותפוקות לרווחת וחיזוק תחושת הביטחון בקרב תושבי העיר".

גם ראש העיר, אביחי שטרן, ברך את פקחי ושוטרי היחידה על ההישג ואמר: "אני מברך את האנשים הטובים שלנו ואת מי שעומדים בראש מפקח עזרא אלנקווה וליאור כהן, וכמובן את פקחי ושוטרי היחידה המובחרת שלנו.

"זוהי הזדמנות לבטא את הוקרתי לפעולתכם, המביאה שירות מצוין לציבור בקריית שמונה ומגבירה את תחושת הביטחון אישי לכל תושב. הציון הגבוה שקיבלה יחידת השיטור והעובדה שהיחידה שלנו נמנית בין אחת היחידות הטובות בישראל היא תעודת כבוד לעיר קריית שמונה, לתושבים ולאנשי היחידה",  

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: