יום שלישי, 15 באוקטובר 2019, ט"ז תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

לראשונה: נבחרה גזברית לעיריית קריית שמונה

וועדת המכרזים של עיריית קריית שמונה בחרה ברו"ח ליאת מזרחי לתפקיד גזברית עיריית קריית שמונה. מזרחי תחל את עבודתה מייד לאחר הצגתה בפני מועצת העיר ביום שלישי הקרוב.

פורסם בתאריך:


וועדת המכרזים של הרשות בחרה בשבוע שעבר ברו"ח ליאת מזרחי לתפקיד גזברית עיריית קריית שמונה. רו"ח ליאת מזרחי תיכנס לתפקידה לאחר שתקבל את אישור מועצת העיר שאמורה להתכנס לישיבה שלא מן המניין ביום שלישי הקרוב.

עוד בטרם התקבלה ההחלטה הסופית נשלחה הגזברית הנבחרת לאבחון תעסוקתי במכון אבחון המוכר על ידי שירות המדינה, ותוצאות האבחון תמכו את חוות דעת חברי הוועדה על התאמתה לתפקיד.

מזרחי, נשואה+2 מתגוררת ביישוב גבעת אבני בגליל התחתון, בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במינהל עסקים. מזרחי מביאה עימה ניסיון של כ-20 שנים במגזר הציבורי.

בעבר עבדה כמפקחת במס הכנסה במשרד האוצר, מנהלת כספים במכללת אוהלו בקצרין ועד לאחרונה עבדה כסמנכ"לית כספים במכללה האקדמית כנרת.

בסוף השבוע שעבר קיימה רו"ח מזרחי פגישת היכרות עם ראש העיר עו"ד אביחי שטרן ומנכ"ל העירייה יורם ביטון. ראש העיר והמנכ"ל איחלו לרו"ח מזרחי הצלחה רבה בתפקיד החשוב והמאתגר.

בתגובה ראשונה לאחר היבחרה אמרה רו"ח ליאת מזרחי: "אני שמחה על הבחירה ומודה על האמון שניתן בי. העשייה הציבורית חשובה לי מה גם שבאתי לכאן עם רקורד עשיר של עשייה למען הציבור בתפקידים השונים אותם מילאתי בעבר. אני רואה בעבודה הזו שליחות ושמחה להיות חלק מקריית שמונה. בשלב הראשון אני מתכוונת ללמוד את המערכת ולעשות כל שבידי על מנת לסייע לראש העיר והנהלת העיר בפיתוחה ושיגשוגה של קריית שמונה".

 בעיריית קריית שמונה ביקשו להודות לגזבר בני קונפורטי על עבודתו ותרומתו רבת השנים לעירייה ולעיר קריית שמונה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
בהצלחה
נתן | 07:18   09.07.19
1
זכיתם
רל | 06:45   09.07.19