יום ראשון, 07 ביוני 2020, ט"ו סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

מבצע גביית החובות הסתיים בהצלחה

תאגיד המים האזורי פלג הגליל פרסם כי הצליח לגבות מעל מיליון שקלים במבצע גביית חובות שביצע במהלך חצי השנה האחרונה

פורסם בתאריך:


חוב שלא משולם בזמן גורר ריביות ומתנפח למימדים שלעיתים קשה לאנשים לפרוע. זה נכון גם בנושא התשלומים לתאגידי המים. יש לא מעט אנשים שאין להם הוראת קבע לתשלום הזה, והם צברו חובות כבדים. לכן רשות המים יזמה מבצע להחזר חובות, ונתנה לבעלי החוב כמה חודשים להסדיר את חובם בתנאים נוחים במיוחד.

במסגרת זו פנה תאגיד המים האזורי פלג הגליל לצרכנים הביתיים של התאגיד להשתלב במבצע מיוחד לגביית חובות בגין אספקת שירותי מים וביוב שנערך בחודשים אפריל עד יולי 2019 .

השבוע פרסם התאגיד כי, מספר הלקוחות שביצעו עסקאות במסגרת מבצע מחיקת ריבית הנו כ- 230 והיקף הגבייה מעל מיליון ₪ . כאמור המבצע אפשר לתאגיד לגבות מהלקוחות הרלוונטיים, בהתקיימם של תנאים מסוימים , את כל יתרת החוב שהלקוחות צברו, בגין צריכת שרותי מים וביוב. וזאת לאחר הפחתת מרכיבי הריבית והפרשי הצמדה הכלולים ביתרת החוב, בפריסה של עד 36 תשלומים חודשיים שווים.

הודעות על המבצע פורסמו על ידי התאגיד באינטרנט ובהודעות למוקדים הטלפוניים ובעיתונות. מנכ"ל תאגיד המים פלג הגליל אדי שוסב: "התאגיד נרתם למימוש החלטת רשות המים אשר אפשרה לגבות בפרק זמן מוגבל , חובות של לקוחות ביתיים ללא ריבית והצמדה. 

המבצע אושר על ידי רשות המים, כמחווה של רצון טוב ללקוחות שהתקשו לעמוד בתשלום חובותיהם השוטפים. הסכום שנגרר מעיד על חיונותו של המבצע, וההצלחה של כל העובדים שהיו שותפים לו . בהזדמנות זו אני מבקש לאחל לקהל הלקוחות של התאגיד שנה טובה ומבורכת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: