יום רביעי, 03 ביוני 2020, י"א סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

מהגליל העליון לוותיקן

ביוזמה של חברת יחסי הציבור הגלילית Azoulay PR & More וארגון 'רחשי לב' התקיים מפגש של ילדים חולי סרטן מישראל עם האפיפיור פרנציסקוס בוותיקן.

פורסם בתאריך:


מנכ"ל  חברת Azoulay PR & More , חיים אזולאי (במרכז התמונה) עם חזי גשייט והילדים בוותיקן. צילום: סטודיו A

הישג בינלאומי נוסף לחברת Azoulay PR & More, מהגליל העליון. בשבוע שעבר יצא מנכ"ל החברה, חיים אזולאי לרומא יחד עם ארגון 'רחשי לב', אותו מלווה חברת היח"ץ הגלילית, אל שני מפגשים מיוחדים:  הראשון התקיים בוותיקן  עם האפיפיור  והשני בבית הכנסת הגדול ברומא  עם בכירי הקהילה היהודית בעיר.

במשלחת השתתפו בכירי הנהלת ארגון "רחשי לב" ועימם שלושה ילדים משלוש דתות שונות שנפגשו עם האפיפיור והעניקו לו במתנה אלבום ובו ציורים שציירו עשרות ילדים חולי סרטן מרחבי הארץ.

האפיפיור פרנציסקוס במפגש עם חזי גשייט והילדים חולי הסרטן. צילום: Foto ©Vatican Media

שימי גשייד מנכ"ל רחשי לב, סיפר לאפיפיור פרנציסקוס על פעילות הארגון למען ילדי ישראל. המפגש היה מרגש במיוחד והאפיפיור ביקש מגשייד, עם שובו לארץ הקודש, להתפלל על כל ילדי העולם בירושלים.

"ללוות ארגון שעושה עבודת קודש ומסייע לאלפי ילדים חולים ומשפחותיהם בארץ, זוהי זכות גדולה עבורנו. שמחים וגאים לקחת חלק ברגע משמעותי זה", ציין אזולאי.

הפרויקט ברומא מצטרף לפרויקטים בינלאומיים נוספים אותם הובילה החברה ביניהם הקמת ערוץ וידיאו לקידום התיירות וחשיפתו בברלין, חגיגת 70 שנה לישראל בלב ה"טיימס סקוור" בניו יורק עם  חברת AVS ואחרים. השנה צפויה החברה להתרחב לאפיקי פעילות נוספים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: