יום רביעי, 29 בינואר 2020, ג' שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

מלוא הכבוד וההוקרה על פעילותה

בטקס הצדעה ליחידות המתנדבים של המשרד לביטחון פנים זכתה יחידת חילוץ גולן בתעודת הוקרה מיוחדת על היותה יחידה מצטיינת ארצית

פורסם בתאריך:


ביום חמישי בשבוע שעבר התקיים בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב כנס הצדעה ליחידות המתנדבים של הגופים השיייכים למשרד לביטחון פנים, ובהם: משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול; ומשרתי השירות הלאומי-אזרחי בגופים.

הכנס התקיים במעמד השר לביטחון פנים, גלעד ארדן,  מנכ"ל המשרד, ניצב (בדימוס) משה (צ'יקו) אדרי; מ"מ מפכ"ל משטרת ישראל, ניצב מוטי כהן; מ"מ נציב שירות בתי-הסוהר, גונדר אשר וקנין; נציב כבאות והצלה לישראל, רב-טפסר דדי שמחי; ראש הרשות למאבק באלימות, בסמים, ובאלכוהול תא"ל במיל' דני שחר.

זהו כנס שמתקיים אחת לעשר שנים, ובו מוענקות תעודות הוקרה ליחידות מתנדבים מצטיינות. אחת היחידות שזכו לכבוד הזה היא יחידת חילוץ גולן. מפקד היחידה, צביקה פוגל, קיבל את הפרס בשם המתנדבים ביחידה.

צביקה פוגל עם השר ארדן ומ"מ מפכ"ל המשטרה, מוטי כהן, במעמד קבלת התעודה

יחידת חילוץ גולן היא אחת מכמה יחידות חילוץ של משטרת ישראל, הפרוסות ברחבי הארץ. היא מבוססת כולה על מתנדבים, ועוסקת באיתור, חילוץ והגשת טיפול רפואי ולפינוי מטיילים, אזרחים, תיירים וחיילים שאיבדו דרכם בתנאי שטח קשים, נקלעו לסכנות או נפגעו באסון / פגעי טבע בעת טיול או במהלך פעילות אחרת.

צביקה פוגל ממלא את תפקיד מפקד היחידה מזה עשר שנים. לאחר הכנס הוא מצא לנכון לפרסם הודעה ובה תודה מיוחדת למתנדבי היחידה. "קיבלתי את התעודה בשם היחידה, בתחושת גאווה של ייצוג ושייכות", כתב פוגל.

"תודה רבה לכם חברי ליחידה, על ההזדמנות להיות חלק מקבוצת איכות מדהימה, שיוצקת בכל יום מחדש תוכן ערכי ומקצועי למושג התנדבות, ועל זכות יוצאת דופן להיות שותף במשימה הקדושה מכל - להציל חיים.

"תודה למפקדנו במחוז הצפוני ולקצין חילוץ ארצי על האמון, התמיכה הרצופה והפירגון. סייענו עד היום לאלפי אזרחים ומטיילים מהארץ ומהעולם שנקלעו למצוקה, לחזור לשגרת חיים נורמלית. נמשיך לעשות את כל שנדרש, כדי שכל מי שיקרא לנו יידע כי נהיה שם בשבילו".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: