יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

מרדף פרוע בטובא-זנגריה

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר מטובא-זנגריה, שניסה להימלט מהשוטרים בזמן, שהחזיק ונשא רובה מסוג M-16 .פרקליטות מחוז צפון הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים

פורסם בתאריך:


לפני כחודש (21/3) בפעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל, בעקבות שמיעת קולות ירי בכפר טובא-זנגריה, הגיעו השוטרים לחיפוש כלי נשק במתחם מגורים.

עם הגעת השוטרים לבית המגורים, הבחינו בנאשם מחזיק ברובה מסוג M-16. באותה עת התחיל הנאשם בריצה לכיוון גן המשחקים, חרף קריאת השוטר לעצור. תוך כדי בריחתו כיוון הנאשם את הנשק לעבר השוטר.

השוטר, שחש מאויים, צעק שוב לעבר הנאשם לעצור, ומשזה התעלם מקריאותיו ירה שתי יריות באוויר. גם מזה התעלם הנאשם והמשיך בבריחתו. השוטר המשיך במרדף אחרי הנאשם, וכאשר הגיע למתחם מגורים, שלושה אנשים קפצו על השוטר במטרה למנוע ממנו לתפוס הנאשם.

השוטר בתושיה רבה הצליח להשתחרר מהם, והמשיך במרדף עד שהנאשם נתקל בחומה בחצר הבית, שם מעד ונפל. הנאשם שוב כיוון את הנשק לעבר השוטר. השוטר צעק לנאשם לזרוק הנשק וירה שתי יריות אזהרה באוויר.

הנשק שהיה בחזקתו של הנאשם, צילום: משטרת ישראל

בשלב הזה הנאשם הבין שאין לו סיכוי להימלט, ואיפשר לשוטר לעצור אותו. השוטר הוביל את הנאשם לניידת המשטרה, כאשר ביד אחת אחז בידו של  הנאשם ובידו השנייה אחז בנשק.

במהלך ההליכה הגיעו לפתע מספר רב של אנשים, שפעלו כדי למנוע את  מעצרו של הנאשם. הם תקפו את השוטר, והוא נאלץ לנטוש את הנאשם ולהימלט מהמקום.

המשטרה פתחה בחקירה באמצעים גלויים וסמויים, ואיתרה את זהותו של הנאשם. בסופו של דבר הנאשם הגיע לתחנת המשטרה והסגיר את עצמו.

הנאשם (24,טובא-זנגריה) נעצר, נחקר ובהתאם לבקשת המשטרה הוארך מעצרו מעת לעת עד להגשת כתב האישום.

בתום חקירה מקצועית ומאומצת בשילוב אמצעים טכנולוגיים של חוקרי משטרת ישראל הועבר מארג הראיות לפרקליטות מחוז צפון, אשר הגישה כנגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי בנצרת, עם בקשה למעצר עד לתום ההליכים בעבירות של נשיאה והובלת נשק, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ושיבוש מהלכי משפט  

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
ישמעאל שולט
ארשלה | 14:28   21.04.20