יום שבת, 08 באוגוסט 2020, י"ח אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

הסטייה מהנתיב הסתיימה במוות

הרוג ושלושה פצועים בתאונת דרכים קשה ליד גשר עכברה. רכב סטה מנתיב והתנגש ברכב שהגיע ממול

פורסם בתאריך:


הלילה בסמוך לשעה 03:00 אירעה תאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב, פרטי ומסחרי, בכביש מספר 89 בסמיכות לצומת עכברה- כביש דו סיטרי המורכב מנתיב אחד לכל כיוון.

פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 51 ופינו לבי"ח זיו 3 פצועים במצב בינוני, בהם גבר כבן 50, נער כבן 13 וילדה כבת 10

פראמדיק מד"א שמעון ביסמוט סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את 2 הרכבים עם פגיעות קשות, נהג אחד הרכבים, גבר כבן 51 נלכד במושב הנהג כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות של הכיבוי הענקנו לו טיפול רפואי שכלל מתן תרופות והנשמה.

לאחר פעולות החילוץ המשכנו את הטיפול הרפואי אבל מצבו היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. 3 פצועים נוספים, גבר כבן 50 וילדים כבני 10 ו-13, שנפצעו באורח בינוני טופלו במקום ע"י צוותים נוספים של מד"א ופונו לבית החולים.

שוטרי משטרת ישראל הגיעו למקום עם קבלת האירוע ופתחו בחקירת נסיבות התאונה. מבירור ראשוני עולה כי אחד מכלי הרכב המעורבים סטה מנתיב הנסיעה שלו אל הנתיב הנגדי. סיבת הסטייה בבדיקה וחקירת התאונה נמשכת.

כביש 89 שעוקף את צפת מדרום הוא כביש בעייתי במובן שבחלקו ישנם שני נתיבים בכל כיוון נסיעה, ובחלקו יש רק אחד. בנוסף אין הפרדה בין הנתיבים הנגדיים, וכל סטייה קטנה יכולה להוביל לתאונה חזיתית כפי שקרה במהלך הלילה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: