יום שישי, 03 ביולי 2020, י"א תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

סינר למסטרשפית בהוקרה ממועצת העיר

פרח רסלאן, תושבת קרית שמונה ובמקור מדרום לבנון, זכתה לכבוד מיוחד מטעם מועצת העיר. ראש העיר, אביחי שטרן, העניק לה מתנה סמלית, סינר, על השתתפותה בתוכנית מסטר שף. רסלאן, בוגרת תואר שני בביוטכנולוגיה במכללת תל חי, עוסקת במקר ופיתוח בתחום הפודטק

פורסם בתאריך:


כל מי שצפה בעונה האחרונה של תוכנית הבישול "מסטר שף", ודאי זוכר את פרח רסלאן, תושבת קרית שמונה שהתמודדה בתוכנית והגיעה עד שלב רבע הגמר. כמו שמקובל בתוכנית הזאת, לא מדברים רק על האוכל, אלא גם על הרקע ממנו מגיע כל מתמודד.

לפרח רסלאן יש רקע מיוחד. היא נולדה בדרום לבנון. בגיל 18 היא נאלצה יחד עם משפחתה לעזוב הבית בו גדלה עקב נסיגת כוחות צה"ל מדרום לבנון. מאז היא גרה בקרית שמונה. בתוכנית מסטר שף, בה היא השתתפה היא הביאה איתה את הטעמים והריחות של המטבח הלבנוני.

עיריית קרית שמונה ראתה לנכון להעניק אות הוקרה לרסלאן בעקבות השתתפותה בתוכנית. בישיבת מועצת העיר שהתקיימה אתמול, העניק לה ראש העיר, אביחי שטרן, שי סמלי, סינר, על הישגיה בתוכנית ועל האופן שבו ייצגה גם את קרית שמונה.

שטרן הדגיש את הישגיה של רסלאן גם בתחום האקדמי, וציין שהיא בוגרת תואר ראשון ותואר שני בביוטכנולוגיה במכללת תל חי. ועד לאחרונה היא ניהלה את מעבדת הפודטק בתל חי. במסגרת זו היא עסקה בפיתוח המבורגר על בסיס צמח הקינואה".

עקב השתתפותה ב"מסטר שף", החליטה רסלאן לקחת פסק זמן מהתחום האקדמי. היא סיפרה לחברי מועצת העיר, שבעקבות התוכנית היא קיבלה הצעות עבודה מפתות במרכז הארץ, אבל החליטה שהיא לא עוזבת את קרית שמונה.

"אני רוצה להישאר כאן, עם הצעירים שחוזרים לעיר", אמרה רסלאן לחברי מועצת העיר. "אם לקדם משהו, אז אני רוצה לעשות את זה כאן בקרית שמונה, בפודטק או בתחום הקולינרי".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: