יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

שירותי בריאות כללית במאמץ להגביר את כמות הבדיקות באזור

קופת חולים כללית מחוז צפון פתחה עד כה 15 מתחמים בכל רחבי הצפון ובהם גם בקרית שמונה, צפת, קצרין ובוקעתא.

פורסם בתאריך:


במסגרת המאמצים לבלימת התפשטות נגיף הקורונה, כללית מפעילה מתחמים לאיתור חולי קורונה בערים וביישובים ברחבי הצפון ובכל רחבי הארץ פועלים כיום 55 מתחמי כללית לנטילת דגימות לאבחון קורונה הפרוסים בכל רחבי הארץ.

המתחמים מותאמים להליך הבדיקה, בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומאפשרים התנהלות מהירה תוך חשיפה מצומצמת לנגיף. הגעה לנטילת הדגימה היא על ידי הפניה מהרופא המטפל.

במחוז פועלים כעת לרשות מטופלי הכללית מתחמים קבועים ב: טבריה, מגדל העמק, עפולה, צומת גולני במקדרייב, צפת, נצרת. הפעילות במתחמי הישובים הבאים: קריית שמונה, קצרין, בוקעתא, דבוריה, מנדא שתחודש בהתאם לצורך.

לדברי ד"ר מרדכי דיין, מנהל כללית מחוז צפון "עד כה הופנו אלפי מטופלי כללית למתחמים שנפתחו ואנחנו ממשיכים במאבק לאיתור ומיגור נגיף הקורונה, תוך שימת דגש על מוקדי התפרצות ומנגישים את הבדיקות לטובת מבוטחי כללית. אנחנו קוראים לציבור להישמע להנחיות משרד הבריאות, להמשיך ולהשתמש בשירותי האון ליין שכללית מעמידה לרשות מטופליה.

"במידה ואתם חייבים להגיע למרפאה, יש ליצור קשר טלפוני עם המרפאה או לחייג ל 2700*. הצוותים ב"כללית" מגויסים למאמץ הלאומי לבלימת התפשטות הנגיף ונרתמים למאמץ להגדלת מספר הבדיקות לאיתור החולים.

"אנו שמים דגש מיוחד על אזורים בהם יש התפרצות או חשש מהתפרצות. לאור התפשטות הנגיף אנו מרחיבים את מספר נקודות שבהם ניתן לבצע הבדיקות וזאת כדי לשפר את הנגישות ולהגדיל את מספר הנבדקים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: