יום רביעי, 03 ביוני 2020, י"א סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

שפית בעלת מעוף

בין מסיימי קורס "יוזמים עסק" של 'מעוף', מערך ההכשרה והתמיכה של משרד הכלכלה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, נמצאת גם פרח רסלאן, שמתמודדת בתוכנית הריאליטי 'מסטר שף'

פורסם בתאריך:


פרח רסלאן, מקריית שמונה, המככבת בימים אלה בתכנית הריאליטי המצליחה 'מאסטר שף', של 'קשת', השלימה גם היא את "יוזמים עסק" עם עוד 10 יזמים ובעלי עסקים.

רסלאן, שהשף אייל שני הגדיר- כ'פנים החדשות של המטבח הערבי', אשר הביאה עימה ניחוח גלילי של מהמטבח הלבנוני לפריים טיים, סיפרה כי, החליטה להירשם ל'יוזמים עסק' במעוף קריית שמונה, לאור העובדה שאינה באה מתחום העסקים, ומאוד עניין אותה לקבל כלים לפיתוח וקידום נושא היזמות, כלים נכונים להתנהלות כלכלית פיננסית, שיווק דיגיטלי, מיתוג התנהגות צרכנים ועוד.

"את כל אלו קיבלתי בתכנית יוזמים עסק של מעוף אשר העניקה לי כלים ושירותים יעילים להשתלבות בעולם היזמות והעסקים, ובעצם נתנה מעטפת שלמה ומקיפה המסייעת לגבש את הרעיון העסקי, לבנות אסטרטגיה שיווקית, לנתח את הסביבה התחרותית ולגבש תכנית עסקית מבטיחה להצלחת העסק.

"דבר שתרם לי מאוד בגיבוש רעיונות ליזמויות, ופתח בפני הזדמנויות עסקיות. כרגע אני עדיין עוסקת במחקר ובישול ואולי בעתיד אחליט לפתוח עסק משלי, למטרה זו קיבלתי את כל הכלים בתכנית 'יוזמים עסק'".

במסגרת התכנית הציגו המשתתפים את הרעיון שלהם לעסק, כך נהנו כולם ממטעמיה של רסלאן שהכינה להם כנאפה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
שבחים לפרח
עזרא כרמל | 13:18   13.09.19