יום רביעי, 05 באוגוסט 2020, ט"ו אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

יסוד המעלה בצפונט

יסוד המעלה

פארק חדש נחנך ביסוד המעלה

ביסוד המעלה נחנך פארק חדש המשלב מתקני ספורט ופנאי בצד מדשאות, עצי אקליפטוס, נוי מטופח ונחל שמזרים מי מעיינות

פורסם בתאריך:


בימים אלה הסתיימו העבודות האחרונות בפארק הבנים והמעיינות במועצה המקומית יסוד המעלה . השבוע נסללו הכביש והחניות בפארק, ובטקס חגיגי נדלקה התאורה בכל המתחם המפואר בנוכחות התושבים.

מטרת הפרויקט הייתה יצירתו של פארק ציבורי רחב ידיים המאפשר לתושבי המועצה, מגוון פעילויות פנאי, ספורט וטיולים. הפארק מרהיב ביופיו בין עצי אקליפטוס בני מאה ויותר , שיחי נוי, נחל שבתוכו זורמים מי מעיינות ובמרכזו בימת אירועים.

ייחודו של הפארק הוא במתחמים נושאיים שונים שנבנו ברחבי הפארק כולו וכולל: מתקו אומגה , מתקני משחק חדשים ומתקדמים לכל הגילאים , מגרש כדור-רגל העומד בתנאי פיפ"א ,מגרשי טניס, משטח לרכיבת אופניים אתגרי.

בצדו המזרחי של של הפארק במזח עובר תוואי מסילת קרונית ששימשה את החלוצים הדייגים בעת חזרתם מהדייג באגם החולה. חלקו זה של הפארק יושלם בקרוב בסיוע המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל. 

ראש המועצה , אילן אור : "הפארק הוא חלום וכאן ביסוד המעלה אנו מגשימים חלומות. 'איכות חיים בלב הטבע' זוהי תפיסת עולמנו. בחזוננו אנו מפתחים את החדש תוך שמירה על צביונה הכפרי של המועצה, ובמקביל משמרים את הישן. הפרויקט מעניק לתושבים איכות חיים גבוהה של שעות  בילוי, ספורט ומנוחה וזמן משחק עם הילדים והנכדים בחיק המשפחה והטבע."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: