יום שלישי, 07 ביולי 2020, ט"ו תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

יסוד המעלה בצפונט

יסוד המעלה

שביל אופניים יוקם לאורך כביש הכניסה ליסוד המעלה

בימים אלה מתוכננת הקמתה של טיילת עם שבילי אופניים בעלות של כ- 2.5 מיליון ₪ בכביש המרכזי מצומת יסוד המעלה וטיילת לכיוון אחוזת דוברובין בעלות של 3 מיליון ש"ח נוספים

פורסם בתאריך:


במועצה המקומית יסוד המעלה שוקדים בימים אלה על תכנית לבניית טיילת שיכלול שטחי גינון ושביל לרוכבי אופניים בעלות של כ- 2.5 מיליון ₪ מ"צומת יסוד המעלה" ועד לבית העלמין בכניסה ל"שיכון" במושבה. הפרויקט הנחשב גם לבטיחותי ייתן מענה גם למטיילים ולמבקרים וכמובן לתושבי הישוב. התכנון של הטיילת מהווה חלק מתכנית הפיתוח הכללית שהוצבה על ידי ראש המועצה, אילן אור, כיעד אסטרטגי מועצתי שכולל גם את שיפוץ הכביש המוביל לשמורת "החולה" וגם הכביש הזה יכלול טיילת עם שביל אופניים ושביל הליכה לכיוון אחוזת דוברובין בעלות של 3 מיליון ₪ . עד כה גוייסו כספים ממשרדי התחבורה, התיירות ומ"קרן שטחים פתוחים".

ראש המועצה אילן אור : במועצה המקומית מתבצעים כיום פרויקטים בסכום העולה על כ 25 מליון שקלים . יכולת המועצה לתכנן פרויקטים איכותיים העונים לקריטריונים ולדרישות של משרדי הממשלה השונים והקרנות השונות, מאפשר שדרוג , פיתוח ובנייה ברחבי המועצה וגורם לרמת שירותים ואיכות חיים גבוהה יותר לרווחתם של תושבי המועצה . "

 

 

צילום כביש הכניסה לישוב: אבן צור תקשורת

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: